Darčekový kôš, ktorý má štýl

darčekovými košmi je to ako s vianočnými stromčekmi. Aj tu jednoducho platí: „Proti gustu žiaden dišputát“! Niekto má rád Vianoce pestré, vo všetkých farbách, ligotavé a cinkajúce, iný zase uprednostní  moderný stromček v úplne inom duchu – napríklad s výlučne červenými a slamenými ozdobami, modro-strieborný, alebo trebárs bielo-zlatý.

Určite ste už postrehli, kam tým smerujem. Na každom darčeku, a teda aj na darčekovom koši, sa dá dobre poznať, či si dal darca trošku záležať a premýšľal, čo by obdarovanému urobilo radosť. Ak viete, aké farby má príjemca rád, zlaďte svoj výber tovarov do darčekového koša v takomto farebnom tóne. Aj keď to (najmä v pracovnom živote) niekedy neviete, môžete vychádzať z farby loga obchodného partnera, z tónov, aké používa v reklame, prípadne aké sa vyskytujú v jeho interiéroch.  Že neviete ani to? Nevadí, použite farby, ktoré sa zo všetkého najviac páčia vám. Veď aj takáto úprava urobená s pozornosťou „dá darčeku srdce“.

Naše dizajnérky hovoria: „Najľahšie sa pripravujú štýlové darčekové koše pre deti. Takmer bez výnimky milujú fialové čokolády a sladkosti značky Milka a z nich dokážeme naplniť darčekový kôš skutočne bohatý a hravý.“  Rovnako pekný však môže byť kôš v červenej, žltej či oranžovej farebnosti. Našťastie, pekných potravinárskych obalov je na trhu dostatok. Ak máte pocit, že jedna farba je predsa len málo, doplňte k nej kontrastnú alebo neutrálnu farbu. Takto je darčekové balenie stále veľmi štýlové, pričom pôsobí živšie.

Pokiaľ balíte kôš pre dospelých, obvykle obsahuje aj fľašu alkoholu. Vtedy odporúčame inšpirovať sa farbou vinety a podľa nej zosúladiť ostatné výrobky. Občas sa kôš pripravuje pre špeciálnu príležitosť, ktorá je spojená s farbou – či už je to zelená farba nádeje, ružová alebo bledomodrá farba pri narodení bábätka a podobne. To všetko môžete vziať do úvahy, keď premýšľate o tom, ako svoj darčekový kôš „okoreniť“ nápaditosťou.

Ako sa darčekové koše správne balia sme vám prezradili v minulom príspevku. Pozrite sa na praktické tipy a jednoduchý postup balenia, aby sa váš darčekový kôš dokonale podaril. 

  • Aj vám sa zdajú naše články užitočné?

    Vyplňte tento formulár a na zadaný mail vám budeme zasielať články blogu