Máte už darček ku Dňu matiek?

Korene osláv materstva siahajú až do obdobia antiky, pretrvávali v stredoveku a v novodobej histórii boli obnovené na prelome 19. a 20. storočia. Datovanie Dňa matiek na druhú májovú nedeľu stanovil kongres USA, v roku 1914 ho vyhlásili za národný sviatok a neskôr sa k tomuto termínu pridali takmer všetky krajiny na svete. U nás sa sviatok mamičiek po dlhé roky neoslavoval, v komunistických krajinách sa ho vrchnosť snažila nahradiť Medzinárodným dňom žien. Po roku 1989 sa však jeho tradícia obnovila a dnes väčšina z nás navštívi svoju mamu s kytičkou kvetov a darčekom, aby sme jej vyjadrili vďaku a úctu.

Ak ste zatiaľ nevymysleli, čo by vašu mamu potešilo, nechajte sa inšpirovať našimi darčekovými košmi. Sú krásne aj efektné, môžu byť naplnené tým najlepším a najobľúbenejším obsahom, ktorý zvolíte podľa individuálneho želania. Ale aj v prípade, že výrobky do darčekového koša sami vyberať nechcete a jednoducho sa spoľahnete na naše skúsené kolegyne, určite nič nepokazíte!

Čo majú ženy v darčekových košoch najradšej? My sa pýtame za vás, sledujeme, čo vyberajú pre svojich blízkych, a tak si trúfneme radiť. V 99 percentách je to dobrý čokoládový dezert a voňavá kávička
práve takého druhu, aký má vaša mamička rada. Na doplnenie sa výborne hodia rozličné oriešky, či už solené arašidy, pražené pistácie, alebo prírodné kešu orechy, mandle a lieskovce. Vo v
äčšom darčekovom balíčku sa dobre vyníma aj kvalitné víno, likér alebo iný dobrý alkohol. A viete čo? Na Deň matiek – ešte viac ako kedykoľvek inokedy – nesmie chýbať pekná kvetinová dekorácia. Takú vykúzlia šikovné ruky našich aranžérok, a verte, dajú si pritom skutočne záležať.

V našom internetovom obchode si môžete darčekový kôš objednať rýchlo a jednoducho. Doručíme vám ho ZDARMA, spoľahlivo a starostlivo zabalený v priebehu 4 pracovných dní. Darčekové koše, ktoré máme skladom vám pošleme do 24 hodín. Pokiaľ ste z okolia a hodí sa vám to lepšie, môžete si ho vyzdvihnúť aj osobne v predajni Potraviny u Repiny v Omšení.

Tak čo, súhlasíte, že chutný a nádherne ozdobený darčekový kôš je výborný tip aj pre obdarovanie vašej mamy? Veríme, že áno! Veď zamyslite sa, existuje vôbec niečo, čo by potrebovala a dosiaľ jej v domácnosti chýbalo? Ak náš nápad využijete a oslava sa vydarí, budeme sa tešiť, ak sa so svojou skúsenosťou podelíte aj s ostatnými čitateľmi nášho blogu.

 

  • Aj vám sa zdajú naše články užitočné?

    Vyplňte tento formulár a na zadaný mail vám budeme zasielať články blogu